Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 1. 6. 2020

Hlášení rozhlasu 1. 6. 2020  1. Obvodní veterinární lékař oznamuje majitelům psů, že v naší obci bude dne 2. 6. 2020, tj. zítra v době od 18.00 do 19.30 hodin očkovat psy proti vzteklině. Očkování proběhne za dodržení protinákazových opatření u autobusové zastávky. Očkování je povinné a očkovací povinnosti podléhají psi starší 3 měsíce. Cena vakcinace je 130 Kč. Dále veterinární lékař oznamuje, že zájemci o očkování králíků a prasat se mohou přihlásit během očkování psů.
  2. Od dnešního dne začala Správa silnic Olomouckého kraje s opravou mostu u odbočky na skládku. Zatím se naši občané dostanou přes tento most. Od středy 3. 6. začne firma rozbíjet asfalt a průjezd dle jejich informací nebude možný. Snažíme se  ještě v tomto týdnu dokončit kufr v cestě mezi Brázdovým a Zapletalovým, aby se naši občané v příštím týdnu dostali na druhou stranu vesnice přes novou zástavbu. Ve čtvrtek a pátek 4. 6. a 5. 6. to nebude možné, prosím zaříďte se tak, abyste měli možnost odjezdu kam potřebujete, zaparkujte na jedné nebo druhé straně mostu. Děkuji za pochopení.
  3. Vážení občané, z důvodu opatření proti nákaze koronaviru a také probíhajících staveb, rozhodlo zastupitelstvo obce v letošním roce o zrušení hradčanských hodů. Mši svatou dne 14. 6. 2020 za obec Hradčany bude sloužit P. Mgr. Zdeněk Mlčoch v kostele sv. Jiljí v Pavlovicích u Přerova. I zde Vám děkuji za pochopení.

Návštěvnost stránek

408640