Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení 2. 4. 2019

Hlášení 2. 4. 2019  1. ČEZ oznamuje, že od zítřejšího dne budou zapisovat elektřinu. Ti z vás, kteří nebudete doma, dejte prosím lístky se spotřebou elektřiny na viditelné místo.
  2. Vážení občané, jako každý rok i letos bychom v jarním období chtěli uklidit po zimě naši obec a její okolí. Naši obecní akci „Aby jaro mohlo přijít“ jsme připravili na tuto sobotu 6. dubna a obracíme se na Vás, kteří jste ochotní pomoci, abyste se zúčastnili. Vezměte s sebou prosím starou igelitovou tašku a kdo máte, také gumové rukavice, ale ty budeme mít také na obci. Kdo můžete vezměte s sebou také lopaty, zvláště muži. Sejdeme se v 9.00 hodin na návsi.

Zároveň s touto výzvou na brigádu se obracím na majitele nemovitostí, kteří jsou ochotní se zapojit do úklidu, aby ke konci tohoto týdne, tj. ve čtvrtek nebo pátek zametli před svým domem u chodníku štěrk a ponechali jej na hromádkách, které odvezeme. Předem vám všem, kteří pomůžete děkuji. Samozřejmě po brigádě jste obecním zastupitelstvem všichni srdečně zvaní na hřiště na pivo, limonádu a něco na zub z udírny.

  1. Základní škola Pavlovice u Př. oznamuje, že zápis dětí do 1. třídy se uskuteční 9. dubna 2019 od 14.00 do 17.00 hodin. Bližší informace najdete na úřední desce obce..

Návštěvnost stránek

408336