Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení 12. 6. 2019

Hlášení 12. 6. 2019  1. Vážení občané, dovolte mi, abych Vás jménem zastupitelstva obce i jménem svým co nejsrdečněji pozvala na hodové slavnosti v naší obci, které budou tento víkend od 14.6 do 16. 6. 2019 a jsou zasvěcené sv. Antonínu Paduánskému. Zahajujeme již v pátek předhodovou zábavou se skupinou FORUM 1, v sobotu bude na hřišti fotbalové utkání a v neděli zahájíme ve čtvrt na devět budíčkem s kapelou Pozdní sběr a je připraven na celou neděli bohatý program, který jste obdrželi do svých schránek. O občerstvení se nám budou během celých hodových oslav starat naši hasiči.
  2. V souvislosti s přípravou hodových oslav se obracím na občany, kteří jsou ochotní nám pomoci zítra ve čtvrtek v 18.00 hodin při přípravě výletiště. Předem Vám všem ochotným, kteří přijdete pomoci, děkuji.
  3. Vážení občané, v tomto týdnu jsme zahájili výstavbu obou retenčních nádrží, to znamená nádrž Sedlíšťky a nádrž v lokalitě Debřa. S touto výstavbou bude v obci zvýšený provoz, především nákladních aut, popřípadě těžké techniky, takže vás prosím o ohleduplnost, trpělivost a toleranci. Výstavba obou nádrží bude ukončena v listopadu letošního roku. Předem Vám všem děkuji za pochopení.

Návštěvnost stránek

410829