Úvod > Dění v obci > Aktuality > Zájezd k Mezinárodnímu dni dětí

Zájezd k Mezinárodnímu dni dětí

10.6.2019

Obec Hradčany zve všechny školou povinné děti, jejich rodiče a prarodiče na tradiční zájezd k Mezinárodnímu dni dětí pořádaný v pondělí 10.června 2019. Našim cílem bude tentokrát Slovácko. První zastávka bude v obci Vnorovy, kde se nalodíme a odtud poplujeme část cesty po Baťově kanálu. Poté bude následovat přesun autobusem do Starého Města u Uherského Hradiště, kde budete mít možnost se v restauraci naobědvat. Na 13.30 hodin máme objednanou prohlídku podvodního světa v obci Modrá a tamtéž od 15 hodin proběhne prohlídka největšího terária na Moravě. Odjezd z Hradčan je v 7 hodin, návrat okolo 17.hodiny. Veškeré vstupy, plavbu i bus hradí obec. Přihlásit se můžete v místní prodejně potravin nebo přímo na obecním úřadě.

snake.jpg