Úvod > Dění v obci > Aktuality > Záhorský cykloorienťák Ladislava Drdy

Záhorský cykloorienťák Ladislava Drdy

3.6.2017

Hostinec Na Špici, městys Dřevohostice, DRACY a HK Bezuchov pořádají 17.ročník orientačního cyklistického závodu "Záhorského cykloorienťáku Ladislava Drdy" a to v sobotu 3.června 2017 v Dřevohosticích. Jedná se o závod dvojčlenných družstev na horských a trekingových kolech a je určen pro úplné začátečníky i ostřílené borce. Délku a náročnost trasy si každý volí sám dle svých představ a schopností. Mezi 8. a 9.hodinou proběhne v hostinci Na špici prezentace, start bude v 9.30 hodin a na 17.hodinu je naplánováno vyhlášení výsledků. Startovné je 250 Kč, děti do 15 let jen 50%. V ceně startovného je jídlo a pití, zapůjčení čipu a mapa s kontrolkami. Co se týká pravidel, je závodní limit 6 hodin, každá minuta navíc je penalizována, závodníci se snaží získat co nejvíce bodů na stanovištích s rozdílným hodnocením. Nejvíce bodů=vítězství.