Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > XIII.setkání obcí mikroregionu Záhoří-Helfštýn

XIII.setkání obcí mikroregionu Záhoří-HelfštýnDatum konání:
11.8.2018

V sobotu 11.srpna jsou zváni všichni odvážlivci, milovníci nejen dobrého jídla, ale také dobré zábavy, mající sportovního ducha a chuť poměřit své síly i kuchařský um s obyvateli okolních obcí na již XIII.setkání obcí našeho mikroregionu Záhoří-Helfštýn. Hostitelskou obcí jsou letos Soběchleby. Slavnostní zahájení bude v 9 hodin, poté bude následovat soutěž ve vaření na otevřeném ohni, tentokrát na téma ,,Itálie na Záhoří 2018". Výsledky na místě připravené italské kuchyně vyhodnotí odborná komise v čase od 12 do 13 hodin. Odpoledne pak proběhnou soutěže v netradičních disciplínách a to vše s podtitulem "Soběchlebský filmový festival 2018", takže se můžeme jen domýšlet, co nás asi čeká!!! V 17.30 hodin budou vyhlášeny výsledky a předány ceny. Po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení, hudba a doprovodný program. Na akci jste všichni srdečně zváni, tak nezapomeňte přijet podpořit zástupce naší obce.

MFF.png


Návštěvnost stránek

408640