Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Výsledky voleb do Evropského parlamentu

Výsledky voleb do Evropského parlamentuDatum konání:
31.5.2019

Ve dnech 24.a 25.května 2019 se konaly volby do Evropského parlamentu. Počet voličů, kteří se voleb v naší obci zúčastnili, byl 70. Celkový počet osob zapsaných do výpisu ze stálého seznamu voličů byl 240. Volební účast v naší obci byla tedy 29 %. Počet odevzdaných platných hlasů byl 70 a hlasy obdržely následující strany a hnutí. Strana nezávislosti České republiky (1 hlas), Občanská demokratická strana (6 hlasů), Česká strana sociálně demokratická (1 hlas), Komunistická strana Čech a Moravy (6 hlasů), Dělnická strana sociální spravedlnosti - Za národní suverenitu! (1 hlas), Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka (1 hlas), ROZUMNÍ a Národní demokracie - STOP MIGRACI - NECHCEME EURO (1 hlas), Volte Pravý Blok (1 hlas), Vědci pro Českou republiku (1 hlas), Moravské zemské hnutí (1 hlas), Česká pirátská strana (11 hlasů), Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura SPD (6 hlasů), ANO 2011 (11 hlasů), Evropa společně (2 hlasy), Křesťanská demokratická unie - Československá strana lidová (20 hlasů) .

eu-eun.gif


Návštěvnost stránek

405636