Úvod > Dění v obci > Aktuality > Volné pracovní místo

Volné pracovní místo

1.8.2022

Domov Alfréda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace, přijme pracovníka nebo pracovnici na pracovní pozici uklízeč/uklízečka. Charakteristika vykonávané práce: úklid s použitím předepsaných čistících a dezinfekčních prostředků, včetně mechanizačních prostředků domova, pomocné práce-mytí nádobí. Místem výkonu práce je DAS Pavlovice u Přerova a plat je stanoven dle Nařízení vlády ČR č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění dalších předpisů. Co se týká směnnosti, jedná se o jednosměnný provoz a termínem nástupu je 1.září 2022 nebo dohodou. Požadavky a předpoklady na uchazeče: ukončené min.základní vzdělání, zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost, příjemné jednání a vystupování a spolehlivost. Zájemci se mohou hlásit doručením životopisu a souhlasu se zpracováním osobních údajů osobně v DAS Pavlovice u Přerova, zasláním prostřednictvím poštovních služeb na adresu DAS nebo zasláním na email eva.machova@daspavlovice.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

uklizečka.jpg