Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Volby do Evropského parlamentu

Volby do Evropského parlamentuDatum konání:
7.6.2024
Datum ukončení:
8.6.2024

Ve dnech 7.-8. června 2024 se budou konat volby do Evropského parlamentu. V naší obci bude 1 volební okrsek se sídlem v prostorách budovy (sál v přízemí) Obecního úřadu Hradčany, Hradčany 64.

Volit můžete přijít v pátek, od 14 do 22 hodin a nebo v sobotu od 8 do 14 hodin.  

Kdo se nemůže voleb zúčastnit ze zdravotních důvodů, může požádat a členové volební komise se s volební urnou dostaví k voliči v místě jeho bydliště. V případě potřeby volejte na telefonní číslo 581 791 260. 

Všichni voliči starší 18 let obdrželi volební lístky o víkendu. Vzhledem k rozsahu volebních lístků a velikosti obálek nebylo možné  u všech občanů umístit lístky do malých poštovních schránek nebo někteří občané schránku nemají vůbec. Po velkém dešti, který po roznosu lístků následoval mohlo dojít k poškození těchto hlasovacích lístků.

Tímto se omlouváme a žádáme občany, kteří mají takto poškozené volební lístky, nechť se obrátí na obecní úřad (výše uvedené telefonní číslo) a budou jim doručeny nové volební lístky. 

Volné volební lístky budou samozřejmě k dispozici i ve volební místnosti. 

volby.jpg


Návštěvnost stránek

410448