Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Velká prázdninová soutěž

Velká prázdninová soutěžDatum konání:
1.7.2017

Na období letních prázdnin vyhlásila p.knihovnice již tradičně velkou prázdninovou soutěž. Letos je to pátrací soutěž věnovaná mimo jiné i naší obci. V osmi úkolech si prověříte své znalosti a pozornost, poznáte trošku více naši obec a změříte síly s ostatními soutěžícími. Zúčastnit se mohou všichni bez rozdílu věku. Každý týden bude v knihovně připravený úkol, na jehož splnění máte čas až do 31.srpna. Správné řešení poté vhodíte buď do schránky obecního úřadu nebo odevzdáte osobně v knihovně. Na obálce nesmí chybět vaše jméno a heslo "knihovna". Za správné řešení se vám po celé léto budou sčítat body. Ve čtvrtek 14.září pak budou vyhlášeny výsledky a na vítěze čekají pěkné ceny. Tak hurá do toho! Návštěvnost stránek

408193