Úvod > Dění v obci > Aktuality > Večerní prohlídka zámku

Večerní prohlídka zámku

23.4.2022

Vlastivědný spolek Žerotín a městys Dřevohostice ve spolupráci s SDH Dřevohostice, Spolkem Kratochvíl, SRPD a Mysliveckým sdružením Kamenice Vás tímto srdečně zvou v sobotu 23.dubna 2022 v 17 hodin na ,,Večerní prohlídku dřevohostického zámku aneb Jak dřevohostičtí během staletí své neduhy léčili". Dozvíte se pravdu o tom, jak během staletí probíhalo léčení včetně praktických ukázek místních divadelníků, nebude chybět bohaté občerstvení a hry pro děti. Večer proběhne prohlídka zámku zevnitř a možná přijde i Bílá paní. Vstupné na večerní prohlídku je dobrovolné a prohlídku povedou Michaela Roubalíková a Jiří Kasperlik. Od 20 hodin bude ,,Zámecká zábava", kterou uvnitř na zámku pořádá SRPD a hraje skupina Jen tak 2. Zde je vstupné 100 Kč.

bila_pani_rytir.jpg