Úvod > Dění v obci > Aktuality > Večerní prohlídka dřevohostického zámku

Večerní prohlídka dřevohostického zámku

20.4.2019

Vlastivědný spolek Žerotín a městys Dřevohostice ve spolupráci s tamními divadelníky, hasiči, seniory, pionýrskou skupinou, JK Grácie a spolkem Kratochvil vás tímto srdečně zvou na "Večerní prohlídku dřevohostického zámku" aneb "Jak dřevohostičtí během staletí jaro vítali". Akce se uskuteční v sobotu 20.dubna 2019 od 17 hodin. Prohlídku povedou Michaela Roubalíková a Jiří Kasperlik, vstupné je dobrovolné. Na programu je kromě večerní prohlídky zámku zevnitř pravda o tom, jak se vítalo jaro v městečku kdysi dávno (scénky dřevohostických ochotníků), velikonoční jarmark (med, svíčky, ozdoby atd.) a ochutnat můžete velikonoční dobroty jako cukroví, pečivo či speciality na roštu. Zábava bude připravena nejen pro děti (jízda na koni, velikonoční dílnička) a možná přijde i Bílá paní.

9dd73228e6d64b2b9a2fcc3c908b7df6.jpg