Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Vaření kotlíkového guláše

Vaření kotlíkového gulášeDatum konání:
30.6.2019

Pod záštitou Evropského sboru solidarity pořádají v naší obci Martina Žákovská ml. a Olga Navrátilová akci "Vaření kotlíkového guláše" pod taktovkou pana Františka Macečka. Akce se uskuteční v neděli 30.června 2019 od 14 hodin na místním hřišti. S sebou si přineste prkénko na krájení, oblíbený nůž a utěrku. Suroviny obdržíte na místě. Jedná se o první ze série připravovaných vaření, jejichž cílem je předat znalosti tradičních receptur v Hradčanech. Na konci tohoto projektu budou recepty vydány formou ,,sbírky receptů z Hradčan". Staňte se tak součástí uchování současných znalostí do budoucnosti. Na akci jste všichni srdečně zváni.

gu.jpg


Návštěvnost stránek

414119