Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Vaření fazolové omáčky se škvarkovými pagáči

Vaření fazolové omáčky se škvarkovými pagáčiDatum konání:
12.12.2019

Pod záštitou Evropského sboru solidarity pořádají v naší obci Martina Žákovská ml. a Olga Navrátilová akci "Vaření fazolové omáčky se škvarkovými pagáči" tentokrát pod taktovkou paní Marie Školoudové. Akce se uskuteční ve čtvrtek 12.prosince 2019 od 15.30 hodin v Centru společenského života. Jedná se o další ze série připravovaných vaření, jejichž cílem je předat znalosti tradičních receptur v Hradčanech. Na konci tohoto projektu budou recepty vydány formou ,,sbírky receptů z Hradčan". Staňte se tak součástí uchování současných znalostí do budoucnosti. Na akci jste všichni srdečně zváni.

pagagagaga.jpg


Návštěvnost stránek

408545