Úvod > Dění v obci > Aktuality > Útulek pro zatoulaná zvířata

Útulek pro zatoulaná zvířata

16.8.2022

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov, kam i my každoročně pořádáme sbírku krmiva, přijme zaměstnance do pracovního poměru na pozici pracovnice útulku. Nabízejí zaměstnání ve stabilní společnosti, práce na HPP, odpovídající platové ohodnocení, kvartální a roční prémie, 5 týdnů dovolené, práce na území města Přerova a jeho místních částech, sociální program společnosti - příspěvek na stravu, na sport, zdraví, dovolenou a penzijní připojištění. Požadují zkušenosti s chovem a péčí o psy a kočky, střední zemědělská nebo veterinární škola výhodou, řidičské oprávnění skupiny B, základní znalost práce s PC, flexibilita, spolehlivost, samostatnost a aktivní práce s Facebookem a Instagramem. Piště na prace@tsmpr.cz nebo na veronika.rejzkova@tsmpr.cz nebo volejte na 724 085 142.

hlavičky.jpeg