Úvod > Dění v obci > Aktuality > Úplná uzavírka silnice II/437 v obci Oprostovice

Úplná uzavírka silnice II/437 v obci Oprostovice

18.6.2021
Datum ukončení:
18.7.2021

Z důvodu stavebních prací na opravě vozovky dojde k úplné uzavírce silnice II/437 v obci Oprostovice, která by měla trvat do 18.července 2021. Tímto uzavřeným úsekem jsou vedeny linky č.920503 dopravce VOJTILA Trans s.r.o. a 920523 dopravce ARRIVA Morava a.s. Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd spojům zmíněných linek, které budou vedeny po obousměrné objízdné trase po zemědělské komunikaci v Bezuchově okolo ZD a dále po zemědělské komunikaci směr Oprostovice s napojením na II/437 a využitím autobusové točny před Oprostovicemi směr Čechův kříž. Co se týká linky 920503, budou spoje obousměrně vedeny ze zastávky Bezuchov, Rozhraní po místní komunikaci okolo ZD s napojením na II/437, kde obslouží náhradní zastávku Oprostovice, obchod v prostoru autobusové točny, otočí se a budou pokračovat dále ve svých trasách směr Radotín. Co se týká linky 920523 (pouze spoje do Oprostovic a zpět), budou tyto obousměrně vedeny ze zastávky Bezuchov, Rozhraní po místní komunikaci okolo ZD s napojením na II/437, kde se otočí a obslouží náhradní zastávku Oprostovice, obchod v prostoru autobusové točny, vyčkají odjezdu dle platného jízdního řádu a budou pokračovat zpět. Zastávka Bezuchov, Zábraní nebude obousměrně obsluhována bez náhrady. Zastávka Oprostovice, obchod nebude obousměrně obsluhována v původní poloze, ale bude přemístěna cca o 100 metrů do prostoru autobusové točny před Oprostovicemi k náhradnímu označníku. Zastávka Oprostovice, restaurace nebude obousměrně obsluhována bez náhrady. Ostatní zastávky budou obslouženy dle platných jízdních řádů. Na zmíněné linky budou vypracovány výlukové jízdní řády, ve kterých bude upřesněno vedení, časová poloha spojů a obsluha jednotlivých zastávek.

bus-dailybus.jpg