Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Statistika obce za rok 2019

Statistika obce za rok 2019Datum konání:
31.1.2020

Nedávno skončil starý rok a to je vždy čas na bilancování. Co se změnilo za rok 2019 v naší obci? Přivítali jsme do svých řad 5 nových občánků, 4 holčičky a 1 kluka. Do naší obce se narodila Andělka, Dorotka, Meliska, Sabinka a Denisek. Přejeme jim všichni šťastný a spokojený život a ať svým rodičům přinášejí jen samou radost. Život však bohužel přináší i smutné události a my spoluobčané jsme se s hlubokou úctou rozloučili se dvěma našimi občany. Čest jejich památce. Dále se do naší obce loni přistěhovalo 7 občanů, odstěhovali se 3 občané a k 1.lednu 2020 tak bylo v Hradčanech přihlášeno k trvalému pobytu celkem 314 osob.

statik.jpg


Návštěvnost stránek

408310