Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Silniční cyklomaratón "Mamut-tour 2024"

Silniční cyklomaratón "Mamut-tour 2024"Datum konání:
25.5.2024

V sobotu 25.05.2024 bude naší obcí projíždět závod silničních kol "Mamut-tour 2024". Čas průjezdu prvního závodníka bude v čase cca 9:00 hodin a následně další v čase cca 9:50 hodin, další závodníci budou pak průběžně projíždět za nimi. Závod patří mezi 5 největších silničních maratónů v republice a jede se pod záštitou města Přerova a Olomouckého kraje. Před cyklistickým pelotonem pojede motorka a vozidlo vodiče.  Z důvodu zajištění bezpečného průjezdu naší obcí neparkujte vozidla na silnici ve směru od Pavlovic u Přerova na Šišmu a zajistěte si svá zvířata proti pohybu na komunikaci.

mamut tour.jfif

 

 


Návštěvnost stránek

408838