Úvod > Dění v obci > Aktuality > Setkání dechových hudeb

27.7.2019
Datum ukončení:
28.7.2019

Příznivci dechových hudeb jsou srdečně zváni ve dnech 27. a 28.července 2019 do sousedních Dřevohostic na akci XXVI.Setkání dechových hudeb v areálu zámecké zahrady. Akce začíná v sobotu ve 20 hodin recitálem Dua Kamélie, poté následuje večerní veselice s kapelou Mercis Band Zlín. V neděli bude od 7.30 hodin mše svatá v kostele Sv.Havla a v 9.30 hodin se uskuteční promenádní koncert na náměstí. Ve 14 hodin bude festival slavnostně zahájen a celým dnem bude provázet pan Karel Hegner. Jako první vystoupí dechová hudba Kobeřanka z Ostravska, poté Miločanka z jižní Moravy, dále dechová hudba Chabovienka z Horné Súče ze Slovenska a na závěr dechová hudba Jižani z jižních Čech. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na folklórní spolek HANÁK z Troubek a TS Tadomi Dřevohostice. Od 19.30 hodin následuje taneční veselice s dechovou hudbou Jižani. Vstupné je 100,- Kč/sobota a 100,- Kč/neděle (celodenní) a 50,- Kč na nedělní večerní veselici. Bohaté občerstvení je zajištěno.

dechdech.jpg