Úvod > Dění v obci > Aktuality > Pozvánka na zámek do Dřevohostic

Pozvánka na zámek do Dřevohostic

26.6.2021

Vlastivědný spolek Žerotín a městys Dřevohostice ve spolupráci s SDH Dřevohostice, Spolkem Kratochvíl a CVČ Dřeváček si Vás dovolují pozvat na ,,Večerní prohlídku dřevohostického zámku" aneb ,,Jak dřevohostičtí během staletí krotili ohnivého oře". Akce se koná v sobotu 26.června 2021 od 17 hodin. Na programu je pravda o tom, jak během staletí probíhalo hašení ohňů, také shlédnete ukázky hašení v podání místních hasičů, těšit se můžete i na večerní prohlídku zámku zevnitř a rovněž Vás čeká slavnostní otevření nových prostor hasičského muzea. Bude zde připraveno bohaté občerstvení a ... možní přijde i Bílá paní. V 19 hodin se bude dětem promítat animovaný film. Zámkem budou provázet Michaela Roubalíková a Jiří Kasperlik. Vstupné je dobrovolné.

bila_pani.png