Úvod > Dění v obci > Aktuality > Pozvánka na tučínské hody

23.7.2021
Datum ukončení:
25.7.2021

Starosta obce Tučín zve tímto srdečně občany Hradčan na tamní ,,Hodové slavnosti", které ve dnech 23. až 25.července 2021 pořádá ve spolupráci s obcí Tučín Sbor dobrovolných hasičů Tučín. Zváni jsou všichni rodáci, příbuzní, přátelé i ostatní veřejnost. Program hodů je následující. V pátek se od 20 hodin koná předhodová taneční zábava na koupališti s kapelou FORUM. V sobotu se mohou mezi 10. a 11.hodinou děti svézt na poníkovi a pohrát si se zvířaty z farmy. Od 11 do 12 hodin jsou připraveny speciální výstavní třídy s poníky, fitness gymnastika a zpěv. Od 12 do 14 hodin se můžete těšit na hodové odpoledne s poníky a dětmi, čeká vás minidrezura a miniparkur a na koupališti bude od 16 hodin přístupná nafukovací skluzavka. Od 17 do 22 hodin je připraveno posezení na koupališti u pěnivého moku a dobrot z udírny za poslechu hudební skupiny Tučéňáci. Neděle začne již v 7 hodin ráno hudebním budíčkem se Záhorskou kapelou nazvaným ,,Vyhrávání Aničkám a sponzorům". V 9 hodin se u kapličky uskuteční slavnostní mše svatá a od 10 do 13 hodin pak bude otevřen Dům tradic a řemesel č.p.17. Od 17.hodiny začne ,,Hodová veselice" Na rybníčku, kde k tanci a poslechu zahraje skupina Jen tak 2. Po celé dva dny budou v areálu Na Rybníčku pouťové atrakce, kolotoče, houpačky a střelnice. Občerstvení je zajištěno na všech akcích a srdečně Vás tímto do Tučína zvou pořadatelé.

kolotoc[1].jpg