Úvod > Dění v obci > Aktuality > Pozvánka na hodové slavnosti

3.9.2021
Datum ukončení:
5.9.2021

Starosta sousední obce Pavlovice u Přerova zve srdečně všechny první zářijový víkend na akci ,,Hodové slavnosti 2021". V pátek 3.září 2021 se můžete těšit v době od 19 do 22 hodin na ,,Posezení s cimbálovkou Primáš" v prostorách za kulturním domem. V sobotu 4.září proběhne od 9 do 14 hodin turnaj v nohejbale ,,O putovní pohár starosty obce". V 9.30 se bude hrát na tamním hřišti miniturnaj mladší přípravky TJ Sokol Pavlovice. V čase od 15 do 1 hod bude probíhat v hasičské zbrojnici ,,Den otevřených dveří" a rovněž bude v těchto prostorách v čase od 15 do 19 hodin zpřístupněna výstava hraček. Od 14 hodin pak proběhne přátelský zápas kopané mladších žáků TJ Sokol Pavlovice proti TJ Sokol Dolní Újezd a v 16.30 hodin se proti sobě postaví dorostenci TJ Sokol Pavlovice a KMK Zubr Přerov. Den bude zakončen od 18 hodin předhodovou zábavou u hasičské zbrojnice a hrát bude letos skupina Los Playboys. Neděle 5.září začne už v 6.45 hodin budíčkem s Moravskou Veselkou, mažoretkami a průvodem obcí. Od 9 hodin se koná v kostele Sv.Jiljí slavnostní mše svatá a v 9.30 hodin se můžete opět těšit na fotbal, tentokrát to bude miniturnaj starší přípravky TJ Sokol Pavlovice. Od 10 do 17 hodin budou na parkovišti za kulturním domem probíhat ukázky RC modelů stavební techniky. V čase od 10 do 10.45 hodin se u hasičské zbrojnice uskuteční hudební zastavení Moravské Veselky a vystoupení mažoretek. Od 13 do 20 hodin si prostory místní zbrojnice můžete prohlédnout v rámci ,,Dne otevřených dveří" a v čase od 15 do 17 hodin zde bude v tento den opět zpřístupněna veřejnosti výstava hraček. Mezi 14. a 15.hodinou vystoupí mladí hudebníci z Pavlovic, a to skupina Leoexpres (jako součást Hudebních Pavlovic Václava Drábka 2021). Na 15.hodinu je také na hřišti naplánováno mistrovské utkání v kopané mezi muži TJ Sokol Pavlovice a FK Spartak Lipník nad Bečvou ,,B". Celé odpoledne vyplní přítomným posezení s hudební skupinou Tučéňáci na pódiu u hasičské zbrojnice (od 15 do 19 hod). Po celou dobu budou v provozu kolotoče. Na pondělí 6.září 2021 jsou již tradičně plánovány tzv.Hodové dozvuky, tedy úklid obce po hodech, kdy starosta vyvalí sud piva. Úklid začíná v 8 hodin u šaten TJ Sokol a konec je v 16 hodin neb v úterý se jde do práce!!! Zastupitelstvo obce Pavlovice u Přerova přeje všem návštěvníkům příjemné prožití pavlovických hodů.

hody pavlovice.jpg