Úvod > Dění v obci > Aktuality > Mikulášská nadílka

5.12.2020

Milé děti, vážení rodiče, v sobotu 5. prosince 2020 po 16.hodině přijede do naší obce sv. Mikuláš s andělem a s nimi nás také navštíví čert. Všichni do naší vesnice přijedou kočárem taženým koňmi a budou se projíždět po obci a vy jim můžete zamávat z chodníku, ti méně odvážní je mohou pozdravit z okna. Celá skupina se také trochu projde po vesnici a hradčanské děti do 15-ti let naleznou u svých domů balíčky, které dostanou hodné i ty méně hodné z nich, protože Mikuláš s andělem doufají, že se do budoucna polepší. Po asi hodinové mikulášské projížďce se můžete v kočáře projet vánočními Hradčanami také vy ostatní. Na milovníky střílení petardami se obracím s velkou prosbou! V době projížďky, prosím, nestřílejte petardami, aby se koně neplašili.

angel.jpg