Úvod > Dění v obci > Aktuality > Den pro maminky s dětmi

Den pro maminky s dětmi

10.8.2020

Centrum pro rodinu Ráj ve spolupráci s obcí Hradčany zvou všechny maminky a jejich ratolesti v pondělí 10. srpna 2020 od 9 do 15 hodin na výletiště do Hradčan na "Den pro maminky s dětmi" s přednáškou tentokrát na téma "Jak se sen stane skutečností". V čase od 9 do 11 hodin proběhne předání dětí pečovatelům, poté bude následovat beseda s lektorkou, maminkou tří dětí, výtvarnicí a podnikatelkou Veronikou Matlochovou. Od 11.30 do 12.30 hodin bude čas na oběd a siestu a od 12.30 do 14.30 hodin se můžete těšit na tvořivý program pro děti i maminky v podobě plstění z vlny pro velké i malé. Na akci se můžete přihlásit na webových stránkách Ráje, a to co nejdříve, neboť kapacita je omezená. Příspěvek na program činí 300 Kč/rodina. Možnost objednání oběda (polévka, pizza). Program je součástí projektu ,,Rodina - rosteme společně", který je spolufinancován z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV ČR, z rozpočtu Olomouckého kraje a obce Hradčany.

mum.png