Úvod > Dění v obci > Aktuality > Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji III.

Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji III.

30.4.2019

Olomoucký kraj si Vás dovoluje pozvat na informační semináře k dotačnímu programu "Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji III.". Zvažujete výměnu stávajícího kotle na pevná paliva s ručním přikládáním na nový zdroj tepla? Zajímají Vás podmínky, za kterých je možné o kotlíkovou dotaci požádat? Rádi byste získali informace o výši možné podpory a způsobu jejího vyplácení? Potřebujete pomoc při vyplnění žádosti o poskytnutí dotace? Zúčastněte se některého ze seminářů, kde Vám bude tento dotační program představen, prezentována žádost, způsob jejího vyplnění a další potřebné informace. Termíny a časy konání jednotlivých seminářů naleznete na adrese www.olkraj.cz/kotlikovedotace, v části Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji III. Účast na seminářích je bezplatná. Nejbližším místem je pro nás Přerov, kde se seminář uskuteční 14.května 2019 v čase od 10 do 15 hodin v zasedací místnosti ve dvorním traktu v 1.patře na ulici Smetanova 7 v budově Magistrátu města Přerova. Olomoucký kraj plánuje dne 30.dubna 2019 vyhlásit výše zmíněný dotační titul a v jeho rámci mohou občané kraje, respektive vlastníci rodinných domů v kraji požádat o dotaci na výměnu stávajícího kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za kotel na pevná paliva spalující výhradně biomasu, tepelné čerpadlo nebo plynový kondenzační kotel. Příjem žádostí (formou elektronické evidence žádostí přes aplikaci na webových stránkách Olomouckého kraje) bude spuštěn od 4.června 2019 (10 hodin) do 31.prosince 2019 (12 hodin).

022804on.jpg