Úvod > Dění v obci > Aktuality > Kominické služby

Kominické služby

24.9.2020

Firma Topenářský servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů z Malé Morávky oznamuje, že bude provádět v naší obci ve čtvrtek 24.září 2020 revize kotlů na tuhá paliva (cena je 800 Kč), dále čištění a kontroly komínů (cena je 350 Kč) a kontroly kotlů na plynná paliva (cena je od 350 Kč). Zájemci se mohou telefonicky objednat na čísle 608 748 989. Firma dále nabízí služby jako vložkování a frézování komínů, revize komínů a kontroly plynových spotřebičů, čištění plynových spotřebičů (kotle, kondenzační kotle, turbokotle, plynové bojlery atd.), měření úniku plynu od plynoměru po spotřebič, montáž a instalaci kotlů a krbových kamen, důkladné prohlídky inspekční kamerou - endoskopem, rovněž pomůže s vyřízením dotace na kotel apod.

kominik.jpg