Úvod > Dění v obci > Aktuality > Jarní úklid obce

Jarní úklid obce

4.4.2020

Vážení občané, jako každý rok i letos bychom chtěli uklidit po zimě naši obec a její okolí. Tuto jarní úklidovou akci jsme letos naplánovali na sobotu 4. dubna a obracíme se na Vás, kteří jste ochotní pomoci, abyste se zúčastnili. Vezměte s sebou, prosím, starou igelitovou tašku a kdo máte, také gumové rukavice. Ty ale budeme mít rovněž na obci. Kdo můžete, vezměte s sebou také lopaty. Sejdeme se v 9 hodin na návsi. Zároveň s touto výzvou na brigádu se obracím na majitele nemovitostí, kteří jsou ochotní se zapojit do úklidu, aby ke konci týdne zametli před svým domem u chodníku štěrk a ponechali jej na hromádkách, které odvezeme. Předem všem děkuji. Samozřejmě jste po brigádě obecním zastupitelstvem všichni srdečně zváni na hřiště na pivo, limonádu a něco na zub z udírny.

uklid-belik.jpg