Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Informace z místní farnosti

Informace z místní farnostiDatum konání:
25.12.2020

Místní farář P.Zdeněk Mlčoch touto cestou oznamuje všem věřícím, že vánoční bohoslužby se z důvodu současné nepříznivé epidemiologické situace v naší farnosti Pavlovice u Přerova nebudou konat. Půlnoční mše svatá pro veřejnost nebude nikde, mše svaté 25.12., 26.12., 27.12., 1.1. a 3.1., se rovněž nikde neuskuteční a budou přeloženy do roku 2021. Lidé budou mít možnost přistoupit ke svatému přijímání ve výše uvedených dnech vždy od 10 hodin a to za dodržování vládních nařízení. Také budete mít možnost návštěvy kostela a betléma. Pan farář vyzývá věřící, aby sledovali ohlášky na internetových stránkách farnosti a facebooku.   

kostelík.png 


Návštěvnost stránek

411340