Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hradčanské hody 2016

10.6.2016
Datum ukončení:
12.6.2016

Vedení obce Hradčany vás tímto srdečně zve na tradiční hodové oslavy, které proběhnou ve dnech 10. až 12.června. Je připraven bohatý program, nebude chybět předhodová zábava s kapelou Karla Kahovce George & Beatovens a Viktorem Sodomou, rovněž se mohou příznivci fotbalu těšit na utkání místních svobodných a ženatých mužů, také se uskuteční ve zdejší kapli mše svatá, k tanci i poslechu zahraje oblíbená blazická skupina SUNSET, děti zabaví klaun, čeká nás jistě i každoroční překvapení v podobě vystoupení místních umělců a co by to byly za hody bez kolotoče, cukrové vaty a spousty výtečného občerstvení. Všichni jste srdečně zváni! Podrobný program hodů s přesnými časy zde bude včas zveřejněn a všechny domácnosti v Hradčanech jej obdrží tištěný do svých schránek.