Úvod > Dění v obci > Aktuality > Dřevohostické hodové slavnosti

Dřevohostické hodové slavnosti

16.10.2022

Městys Dřevohostice zve srdečně občany Hradčan na hodové slavnosti, které se konají ve dnech 15. a 16.října 2022. V sobotu se od 20 hodin uskuteční na zámku hodová taneční zábava, kde hraje kapela Mistrál. Nedělní program začíná v 10.30 hodin hodovou mší svatou v kostele Sv.Havla, od 13.30 hodin budou zahájeny hodové slavnosti v zámecké zahradě, kde se můžete těšit na vystoupení dětí MŠ Dřevohostice (na lidovou notečku) a ZŠ Dřevohostice (o životě Sv.Havla). Ve 14 hodin vystoupí netradiční lidová kapela Cimbál Band a od 15.15 hodin bude otevřena vernisáž výstavy ,,Být nablízku" věnovaná službě nemocničních kaplanů. V 16 hodin vystoupí multižánrový pěvecký soubor Good Work. Chybět nebudou samozřejmě kolotoče, střelnice a zajištěno je také bohaté občerstvení.

hode.jpg