Úvod > Dění v obci > Aktuality > Den pro ženy

Den pro ženy

1.3.2024

V pátek 1. března od 17:00 hodin v sále obecního úřadu pořádá Klub seniorů Hradčany u příležitosti Mezinárodního dne žen akci Den pro ženy. Je připraven pestrý večer, kdy na programu je přednáška fyzioterapeutky Silvie Krčmové s názvem „Dech jako lék“ - návod na zdravý život a jak si můžete skrze svůj dech pomoci od únavy, nespavosti, bolesti kloubů a problémy s krevním tlakem. Je to velmi jednoduché, důležité, kdykoliv použitelné a hlavně, vzduch máme všichni zadarmo. Dále přednáška a péče kosmetičky Mary Kay Marcely Bučkové - "Krása ženy v každém věku" a závěr bude patřit kreativnímu tvoření, kdy si všichni přítomní něco hezkého vyrobí. Občerstvení je zajištěno a všichni jste srdečně zváni. Od 17:00 hodin bude rovněž otevřený hostinec a bude se točit pivo.

den pro ženy - obrázek.jpg