Úvod > Dění v obci > Akce archiv > Akce 2022 > Z činnosti Rybářského spolku Hradčany

Z činnosti Rybářského spolku Hradčany

4.6.2022

Vážení spoluobčané a příznivci místních rybářů, rád bych vás touto cestou seznámil s činností Rybářského spolku Hradčany. Již loni jsme přenesli na naši přehradu nevyužitou unimobuňku od bratrů Žákovských. Za podpory obce ji chceme přestavět tak, aby zapadala do krásné okolní přírody a zároveň nám sloužila jako zázemí pro rybáře. Nezaháleli jsme ani v létě, kdy jsme uspořádali rybářské závody vyhlášené po celém našem mikroregionu. Po vyhodnocení výsledků na všechny čekalo pivo a speciality z udírny. Jde nám hlavně o setkání s přáteli a kamarády. Po zbytek pěkného a slunného dne jsme se bavili až do večerních hodin. To vše jsme ještě jednou uspořádali na podzim, kde taky panovala příjemná atmosféra, jak jinak než u čepovaného piva a dobrot z naší udírny. Doufejme, že příští rok dokončíme naši rybářskou baštu a bude se líbit všem lidem, kteří kolen nás procházejí po stezce do lesa. Velký dík patří paní starostce a samozřejmě všem rybářům, kteří se podílejí na realizaci všech akcí. Foto na hradcany.rajce.idnes.cz.

fish.jpg