Úvod > Dění v obci > Akce archiv > Akce 2022 > Výroční členská schůze Klubu seniorů

Výroční členská schůze Klubu seniorů

1.4.2022

Po dvou letech covidové epidemie se konečně mohla konat řádná výroční schůze našeho klubu seniorů. Členové se sešli v pátek 1.dubna a nebyl to apríl. V jarně nazdobeném sále předseda spolku Ladislav Sigmund přivítal členy klubu, hosty z řad místních hradčanských spolků, z klubů seniorů z okolních vesnic a také paní starostku Hradčan paní Blaženu Mikulíkovou. Na programu bylo zhodnocení činnosti spolku za období 2020 až do března 2022. S finančním hospodařením spolku seznámila přítomné hospodářka Marie Galetová. Současný výbor spolku byl po hlasování potvrzen ve svých funkcích na další období 2022-2024. Tímto výbor spolku děkuje svým členům za projevenou důvěru. Vzhledem ke covidové epidemii bylo rovněž odsouhlaseno zrušení členských příspěvků za roky 2020 a 2021. Poté předseda spolku seznámil přítomné s programem spolku na rok 2022. Ještě před volným programem následovala zdravice hostů. Celá výroční schůze probíhala ve veselé a přátelské atmosféře. Všem, kteří pomohli s její přípravou, bych za výbor ráda poděkovala. Především našim členkách, které připravily a napekly pro všechny výborné pohoštění.

ks schůze.jpg