Úvod > Dění v obci > Akce archiv > Akce 2016 > Výroční schůze SK Hradčany

Výroční schůze SK Hradčany

5.3.2016

Členové Sportovního klubu Hradčany svolali začátkem března výroční schůzi, aby zhodnotili činnost klubu v minulém roce a představili akce, jež mají v plánu udělat letos. Již v lednu pořádali úspěšný Sportovní ples v papučích i bez a hned v únoru se v hojném počtu zúčastnili tradičního vodění medvěda. Na jaře se pak podílejí na úklidové akci Aby jaro mohlo přijít a vypomáhají obci při pálení čarodějnic. V létě jsou to pak hodové oslavy a mezi populární akce SK patří táborák na zahájení letních prázdnin a společenské odpoledne pro celé rodiny. Hlavní aktivitou klubu je pak bezesporu v průběhu celého roku organizace fotbalových zápasů a s tím související neustálá údržba hřiště. V tomto směru je pak největší akcí velký fotbalový turnaj na konci července, kdy se do naší obce pravidelně sjíždí až tři desítky týmů. Pod SK Hradčany spadá také šachový a stolně-tenisový oddíl, které mají na rok 2016 naplánováno několik zajímavých turnajů i dalších akcí. Máme se zkrátka i letos na co těšit!