Úvod > Dění v obci > Aktuality > Zájezd pro seniory

Zájezd pro seniory

12.9.2018

Obec Hradčany pořádá pro místní seniory poznávací zájezd za krásami Slovácka a to ve středu 12.září 2018. První zastávkou bude prohlídka zámku v Buchlovicích s průvodcem a procházka tamním zámeckým parkem. Následovat bude přesun do Starého Města u Uherského Hradiště, kde navštívíme KOVOZOO. Na tomto jedinečném místě se nenachází jen spousta zvířat vyrobených z kovu, ale naleznete zde koutek s živými zvířaty, zvonici, letadlo, selský dvůr apod. Také se zde nachází příjemná restaurace, v níž budete mít možnost poobědvat. Odpoledne se pak můžete těšit na procházku po lázeňské kolonádě v Luhačovicích. Odjezd z Hradčan bude v 7.30 hodin, návrat okolo 17.hodiny. Veškeré vstupy i bus hradí obec. Přihlásit se můžete v místní prodejně potravin.

wafers.jpg