Úvod > Dění v obci > Aktuality > Obec Hradčany - vítěz krajského kola Vesnice Olomouckého kraje roku 2013

Obec Hradčany - vítěz krajského kola Vesnice Olomouckého kraje roku 2013

21.6.2013
Datum ukončení:
26.7.2013

Obec Hradčany se stala vítězem dvanáctého ročníku krajského kola soutěže Vesnice  Olomouckého kraje roku 2013 a získala Zlatou stuhu za všestranný přístup  k rozvoji obce . Hradčany si vítězství vybojovaly především zapojením občanů do života vesnice, přípravou pozemků pro budoucí rozvoj obce včetně výstavby rodinných domů a projektem multifunkčního objektu pro tamní spolky. Druhé místo v soutěži obsadila obec Rapotín u Šumperku, na třetí místo dosáhla obec Hrabová rovněž ze Šumperska.

Další ocenění získaly obce:

Modrá stuha za společenský život - Hněvotín
Bílá stuha za činnost mládeže - Bohdíkov
Oranžová stuha za spolupráci obce a zemědělského subjektu - Babice
Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí - Nová Hradečná

Vyhlášení vítězů soutěže se uskuteční 26.července 2013 v areálu Výletiště v Hradčanech.