Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


Archiv 2016 - 03/2019

Štítky:

Hlášení rozhlasu 30. 4. 2020

  1. První bod hlášení se bude především týkat občanů žijících v lokalitě Příčky, kde začínáme s opravou cesty, ale také ostatní v obci by měli být informovaní. Od pondělí 4. května začne na Příčkách přeložka telefonního kabelu. Zatím je to menší část stavby, ta větší, tj. rekonstrukce komunikace začne v posledním týdnu května. Zároveň s tímto zde v druhé části kopeme vodovod, tak prosím všechny o pochopení této situace. Pokud Vám bude něco nejasné nebo budou v průběhu stavby problémy, obraťte se na mě a budeme se snažit věc vyřešit. Děkuji všem za pochopení.
  2. Vážení občané, vzhledem k tomu, že se v současné době množí projížďky motorkářů po dřevohostickém lese, obracím se na Vás se žádostí, abyste pokud v lese motorkáře uvidíte nahlásili toto na obecní úřad, popřípadě rozježděnou cestu vyfotili. Zatím řeším tuto věc touto cestou, a zároveň s tím žádám rodiče, aby své ratolesti poučili, jak se mají chovat a tito rodiče, ať si prosím uvědomí, že jsou za své děti zodpovědní. Na tento sport jsou určené motorkářské trasy, nikoliv les. Zlepšujeme prostředí okolí obce a nenecháme si je ničit partou výrostků.
  3. Dalším problémem, který v obci nastal je ničení obecního majetku. Jedná se o náš bytový dům, kde si mládež pinká v garážových stáních o štítovou zeď. Nejenže ničí fasádu, ale jsou zde zaparkovaná auta. Žádám mládež a především jejich rodiče, aby v této věci sjednali nápravu a do parkovacího prostoru bytového domu děti nechodily. Jména těch, kteří se zde zdržují samozřejmě víme a nerada bych přistupovala k jinému řešení než touto domluvou. Myslím si, že v obci je vybudováno dostatek místa ke sportovnímu vyžití.

Publikováno 30. 4. 2020 17:37

Hlášení rozhlasu 20. 4. 2020

  1. Na základě usnesení vlády ze dne 9. 4. 2020 č. 399 Vám oznamuji, že omezený provoz obecního úřadu pokračuje. V úřední dny je možné se domluvit telefonicky na osobní návštěvě, jinak prosím využívejte emailu nebo datové schránky, písemnosti můžete také vložit do poštovní schránky u úřadu. Děkuji za pochopení.
  2. Mateřská škola Bezuchov oznamuje, že zápis dětí proběhne v době od 4. 5. 2020 do 15. 5. 2020. Vzhledem k mimořádným opatřením proběhne bez přítomnosti dětí i rodičů v mateřské škole. Bližší informace k zápisu naleznete na stránkách obce Hradčany a na webu MŠ Bezuchov.
  3. Prodejna smíšeného zboží pana Hradila v Pavlovicích oznamuje, že má v nabídce prodej jarních květin, muškátů, petunií, surfinii a dalších
  4. Výstaviště Kroměříž Vás zve na Farmářské a řemeslné trhy, které se budou konat 24. až 26. dubna a potom dva prodloužené víkendy v květnu. Otevřeno je vždy od 9.00 do 15.00 hodin. Trhy proběhnou na venkovních plochách výstaviště a bude zde možno nakoupit výpěstky regionálních zahradníků a farmářů. K mání budou přísady, truhlíkové a balkónové květiny, okrasné keře a další zahradní sortiment. Trhy se budou konat za zvýšených bezpečnostních a hygienických opatření. Vstup je zdarma.

Publikováno 20. 4. 2020 19:12

Hlášení rozhlasu 11. 4. 2020

  1. V úterý po Velikonocích 14. 4. 2020 bude vodárna Přerov provádět odečty vodoměrů. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu prosím majitele nemovitostí, aby stavy vodoměrů vyvěsili na dveře nebo dali za okno, aby na Vás pracovníci vodárny nemuseli zvonit. Všem děkuji.
  2. Rodiče, kteří chtějí své děti zapsat do 1. třídy základní školy v ZŠ Pavlovice u Přerova pro školní rok 2020/2021 prosím, aby se podívali na stránky obce nebo do obecní vývěsky, kde najdou podrobnější informace jak bude zápis budoucích prvnáčků probíhat.

Publikováno 11. 4. 2020 11:47


Návštěvnost stránek

356850