Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 7. 7. 2021

Hlášení rozhlasu 7. 7. 2021

1. Kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí nabízí našim občanům své služby a přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Při využití této nabídky je nutné sjednat si s kameníkem schůzku na telefonu 777 888 332.
  2. Topenářský servis Malá Morávka bude v naší obci 14. 7. 2021 provádět revize kotlů na tuhá paliva, kontroly kotlů na plynná paliva, dále revize, kontroly a čištění komínů. Revize plynových kotlů je od 350 Kč, revize komínů je cena 350 Kč, revize kotlů na tuhá paliva je 800 Kč. Objednat se můžete na telefonním čísle 608 748 989.
  3. Firma J.M.VAPPA nabízí výkup starožitností a sběratelských předmětů. Budou mít přistavené auto u obecního úřadu v úterý 20. července 2021 v době od 11.30 do 12.30 hodin. Za veškerý prodej svých předmětů si zodpovídají občané, obec Vás pouze informuje. Bližší informace o výkupu naleznete ve vývěsce obce.
  4. Vážení občané, vzhledem k tomu, že obec nemá kronikáře, připravujeme další fotoknihu o společenském a kulturním životě našich občanů. V rámci GDPR se na vás naše občany obrátíme o písemný souhlas, že pod fotografií bude uvedeno Vaše jméno a číslo domu. Fotokniha je připravována jak pro nás, abychom si zavzpomínali, ale především pro další generace. V příštích dnech Vás navštíví slečna Markéta Žákovská, která je autorkou této fotoknihy a požádá Vás o souhlas s uveřejněním. Samozřejmě souhlas je na Vašem zvážení. Pokud nebudete souhlasit, fotografii odstraníme. Já doufám v naši venkovskou pospolitost a věřím, že většina z vás bude pro a předem už všem děkuji za pochopení.