Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 6.10.2023

Hlášení rozhlasu 6.10.2023  1. Dnes byly na ploše vedle obecního úřadu přistaveny 2 kontejnery pro VELKOOBJEMOVÝ ODPAD. Odvezeny budou 9. října 2023. 
  1. Tuto sobotu 7. října 2023, což je sobota proběhne u obecního úřadu rovněž SBĚR A ODVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU. A to v době od 10:15 do 10:45 hodin. Nebezpečný odpad jsou : baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev a jiné nádoby obsahující zbytky nebezpečných látek, zářivky a výbojky, teploměry, kyseliny a zásady, laky, barvy a ředidla, lepidla, léky, dezinfekční prostředky, kosmetika, pesticidy, fotochemikálie, čistící prostředky na okna a WC, zaolejované hadry a pneumatiky. 
  1. Vzhledem ke špatné předpovědi počasí na tuto neděli, přesouvá Centrum pro rodinu Ráj pořádání drakiády na tuto sobotu, tj. zítra 7. října od 14 hodin. Drakiáda se bude konat na poli Sedlišťkách. S sebou si vezměte hrneček na čaj a špekáčky na opékání. Startovné je dobrovolné a každá rodina si odnese krásný dárek. Srdečně zvou pořadatelé. 
  1. Upozorňujeme občany, v pondělí 9. října bude zahájena stavba intenzifikace čističky odpadních vod. V této lokalitě se bude zvýšený výskyt osob, aut a další techniky. 
  1. Zastupitelé obce srdečně zvou všechny příznivce cimbálovky na „Posezení s Primášem“ v pátek 13. října od 19:00 hodin v sále obecního úřadu. Předprodej vstupenek je na obecním úřadě ve výši 100,-Kč. Na místě pak 150,- Kč.

Návštěvnost stránek

408546