Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 30. 6. 2021

Hlášení rozhlasu 30. 6. 2021

1. Kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí nabízí našim občanům své služby a přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Při využití této nabídky je nutné sjednat si s kameníkem schůzku na telefonu 777 888 332.
  2. Tuto sobotu 3. 7. 2021 přijede do naší obce v odpoledních hodinách pojízdné kadeřnické studio, tak jako každou první sobotu v měsíci. Celý sobotní výtěžek ze stříhání půjde na podporu rodinám zasažených tornádem. Kadeřnické studio bude jako vždy stát u obecního úřadu. Objednávky na telefon 739 421 895.
  3. Firma BIOCONT bude v příštím týdnu pravděpodobně v době svátků provádět leteckou aplikaci na ošetření kukuřice biologickým přípravkem TrichoLet. Tento přípravek je neškodný pro včely, zvěř a další živočichy. Rovněž není nebezpečný pro člověka.
  4. Jako poslední bod hlášení mi dovolte vážení občané, abych Vás jménem zastupitelstva obce i jménem svým pozvala v neděli 4. 7. 2021, to je tuto neděli, na představení divadelního spolku Ventil s názvem Dokud nás milenky nerozdělí. Divadlo bude jako každoročně na výletišti a začátek je ve 20.30 hodin. Vstup je volný a pro diváky připravili naši hasiči občerstvení, takže můžete po divadle posedět. Pro milovníky piva bude výletiště otevřeno od 17.00 do 19.30  Srdečně Vás zveme, přijďte se pobavit.