Kalendář akcí 2017

HASIČSKÝ  PLES

18. února 2017 od 20.00 Vás srdečně zveme na náš Hasičský ples v sále místního pohostinství.

HASIČSKÁ POUŤ NA SV. HOSTÝN

V dubna 2017 pořádáme zájezd na Sv. Hostýn ku příležitosti svátku patrona hasičů sv. Floriana.

ZÁVODY KOZÍCH DECHŮ

3. června 2017 s radostí pomůžeme sousedům v Nahošovicích se zajištěním bezpečnosti při těchto závodech.

TURNAJ V NOHEJBALE

27. května 2017 se koná nohejbalový turnaj o pohár starosty na místním účelovém hřišti.

HODOVÉ OSLAVY

9-11.. června 2017 pořádáme hodové oslavy. Program k této akci ještě upřesníme.

NETRADIČNÍ SOUTĚŽ

15. července 2017 se koná netradiční soutěž v požárním sportu Hradčanský ďolícek areál sportu Hradčany.

PÁLENÍ MASARYKOVÝCH VATER

28. října 2017 se koná pálení Masarykových vater spolu s lampionovým průvodem ukončeným na výletišti. Po loňském a předloňském úspěchu společně se soutěží o Hradčanského Soptíka pro nejmenší.

VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA

30. prosince 2017 zveme sousedy bratry hasiče a příznivce hasičského sporu na naši vyroční valnou hromadu do sálu v místním pohostinství. Občerstvení bude samozřejmě zajišteno a naše krásné sestry hasičky se o Vás s radostí postarají.

Pokud budeme pořádat jakékoliv další akce, budeme Vas informovat a postupem času upřesníme veškeré bližší informace ohledně chystajících se akcí.

Mimo jiné se SDH Hradčany bude účastnit okrskových kol v požárním sportu a dalších netradičních soutěží, dále jako pořadatel u jednotlivých závodů na Přerovské rokli a samozřejmě pomůže podle potřeby při pořádání akcí obcí a místním obyvatelům.

hradcany_sdh_footer.png