Úvod > Dění v obci > Aktuality > Změna programu v Moravském divadle

Změna programu v Moravském divadle

7.5.2017

V neděli 7.května pořádá obec zájezd do Moravského divadla v Olomouci a původně jsme měli zhlédnout komedii Robin Hood. Z důvodu nemoci v činohře divadla dochází ke změně programu a v tento den nakonec uvidíme neméně vtipnou a veselou komedii Jméno. Jedná se bezesporu o nejlepší francouzskou komedii současnosti, která měla premiéru v Paříži v roce 2010 a od té doby byla s obrovským úspěchem uvedena už v šestnácti zemích světa. Dočkala se i filmového zpracování, přičemž tento stejnojmenný snímek získal v roce 2013 pět nominací na cenu César, což je francouzská obdoba Oscara. Čeští diváci mohli tuto hru poprvé spatřit teprve v březnu 2015, kdy měla českou premiéru v Městském divadle v Brně. Příjemná večeře pěti úspěšných a intelektuálně založených přátel se nečekaně zvrtne v okamžiku, kdy jeden z nich prohlásí, že se rozhodl dát svému synovi jméno Adolf. Překvapivá zápletka této vtipné, dojemné i chytré komedie vychází z předpokladu, že s příbuznými a s přáteli je to jako s knihami: mít je doma ještě neznamená mít je přečtené. Na Robina Hooda uspořádáme zájezd na podzim!