Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > XIV.setkání obcí Mikroregionu Záhoří-Helfštýn

XIV.setkání obcí Mikroregionu Záhoří-HelfštýnDatum konání:
31.8.2019

V sobotu 31.srpna 2019 jsou zváni všichni odvážlivci, milovníci nejen dobrého jídla, ale také dobré zábavy, mající sportovního ducha a chuť poměřit své síly i kuchařský um s obyvateli okolních obcí na již XIV.setkání obcí našeho mikroregionu Záhoří-Helfštýn. Hostitelskou obcí je letos Lhota a motto zní: ,,Všude dobře. U nás na Záhoří nejlíp!" Od 9 do 9.20 hodin proběhne v tamním sportovním areálu registrace, v 9 hodin bude slavnostní nástup. Poté bude následovat od 10 do 11.30 hodin soutěž ve vaření na otevřeném ohni, tentokrát na téma ,,Záhorská bramboračka". Výsledky na místě připravených polévek vyhlásí odborná komise v čase od 12.30 do 13 hodin. Odpoledne od 13.15 hodin pak proběhnou soutěže v netradičních disciplínách a to až do 16.30 hodin. V 17 hodin budou vyhlášeny výsledky a předány ceny. Po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení, hudba a bohatý doprovodný program jako malování na obličej, skákací hrad, tvořivá dílnička, paintball aréna nebo RC modely stavební techniky v akci. Celou akci moderuje DJ Milan Tichý. Na akci jste všichni srdečně zváni, tak nezapomeňte přijet podpořit zástupce naší obce!

lhota-prerov.jpg


Návštěvnost stránek

408546