Úvod > Dění v obci > Aktuality > Poděkování za dary pro útulek

Poděkování za dary pro útulek

31.12.2020

Vážení spoluobčané, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala těm z vás, kteří se zapojili do naší předvánoční výzvy, aby přispěli krmivem, ručníky či pamlsky opuštěným zvířatům v přerovském útulku. Za dva týdny se nám na obecním úřadě sešly desítky kilogramů granulí pro psy i kočky, množství plechovek, kapsiček, piškotů a jiných pamlsků a v neposlední řadě také několik ručníků a polštářů, aby se chlupáči v zimě zahřáli. Vše jsme v úterý 22.prosince předali v útulku a zahřálo nás u srdce, že letos se takových dárců sešlo neskutečné množství. Jak nám sdělili zaměstnanci útulku, museli tento rok poprvé v historii vyhlásit stop stav, neboť se jim sešlo tolik darů, že už by je neměli kde uskladnit. Každopádně občanům Hradčan za jejich štědrost velice poděkovali a já se k tomuto díky ráda připojuji.

utulek.jpg