Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Divadelní představení 2018

Divadelní představení 2018Datum konání:
7.7.2018

Stalo se již v naší obci tradicí, že každoročně na jaře a na podzim pořádáme pro místní občany zájezd do Moravského divadla v Olomouci. Od roku 2014 jsme tam zhlédli takové kusy jako Paganiniho, Noc na Karlštejně, Sluhu dvou pánů, Najdeme se na Ztracené, Jméno či naposled Robina Hooda. A aby se nám výtečná olomoucká scéna neokoukala, rozhodli jsme se letos tuto tradici porušit a zkusit změnu. O divadelní představení však samozřejmě nepřijdete. V tomto roce jsme divadlo pozvali k nám! Bude to vynikající divadlo PECKA z Uherského Hradiště a v sobotu 7.července 2018 zahraje na zdejším výletišti od 20.30 hodin svůj veleúspěšný kousek Vinetůůů. Areál bude otevřený veřejnosti už od 19.30 hodin a bude zde zajištěno občerstvení. Cena vstupného je 150 Kč/dospělý a 100 Kč/dítě do 15 let. S sebou doporučujeme si vzít podsedák či deku. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že všechny hry tohoto souboru atakují divákovu bránici a bavíte se u nich od samého začátku do konce. Profesionální divadlo PECKA vzniklo jako „volnočasová“ aktivita režiséra Roberta Bellana  a hostujících herců Slováckého divadla. Poněkud kvalitativně zavazující název divadla (PECKA) je významově propojen s typickým produktem slováckého regionu – švestkami, potažmo slivovicí. Má zaručovat kvalitní divadelní představení, které jde k „jádru“ věci a které bude originálně „vonět“ a „chutnat“. A kdo by neznal příběh o statečném náčelníkovi Apačů Vinnetouovi a jeho bílém bratru Old Shatterhandovi? Divadelní komedii na motivy knih Karla Maye a filmů Haralda Reinla napsal a zrežíroval právě Robert Bellan, autor diváckých hitů jako jsou Rychlé šípy nebo Normální debil. Nadsázka a humor při zachování odkazu Karla Maye budiž pozvánkou pro všechny příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Sami se o tom můžete přesvědčit v ukázce na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=fIqhd_Nyu9E

vinetuu_foto.jpg


Návštěvnost stránek

408545