Prázdninová soutěž v knihovně - vyhodnocení

Letošní prázdniny si knihovna Hradčany připravila pro své čtenáře velkou prázdninovou soutěž. Každý týden byl pro soutěžící připravený úkol, soutěžící mohli nosit jednotlivé úkoly ihned po jejich splnění nebo je přinést všechny najednou po splnění posledního zadání.

Do soutěže se zapojilo 5 čtenářů. Někteří splnili je pár úkolů, někdo soutěž v polovině vzdal, ale přesto máme vítěze. Se všemi osmi úkoly si naprosto bezchybně poradila Nikolka Klvaňová a patří jí zaslouženě první místo. Vítězce gratulujeme a máme pro ni v knihovně připravený diplom a odměnu, kterou si může vyzvednout v knihovně v pondělí 11. září od 17 – 19 hodin.

Tímto bych pozvala i ostatní k účasti na akcích knihovny. Knihovnu může navštívit každý, i když není v knihovně zaregistrován. Přijďte se podívat, jste srdečně zváni.

Velká prázdninová soutěž

Knihovna Hradčany zve všechny zájemce k účasti v letní pátrací soutěži, která je v letošním roce věnovaná mimo jiné i naší obci. V osmi úkolech si prověříte své znalosti a pozornost, poznáte trošku více naši obec a změříte své síly s ostatními soutěžícími. Soutěže se může zúčastnit každý bez ohledu na věk. Každý týden bude v knihovně připravený úkol, úkoly si můžete vyzvedávat jak ve čtvrtek, tak i v pondělí a na jeho splnění máte čas do 31. 8. Výsledky soutěže budou vyhlášeny ve čtvrtek 7. září.

girl-flying-on-book-g877b4df2d_640.jpg

Podzimní tvoření

Ve čtvrtek 5. září pořádá knihovna tvořivé odpoledne věnované výrobě dekorací na každoroční zahrádkářskou výstavu. Přijďte si užít pěkné odpoledne a pomozte zahrádkářům vytvořit pěknou výzdobu na jejich akci.

Autumn, Fall, Seasons, Colourful, Leaves

fotografie z akcí knihovny naleznete na adrese:

výpůjční doba:

pondělí     17.00 - 19.00

čtvrtek      17.00 - 19.30

„Čtení je pro mysl, co je cvičení pro tělo.“

hradcany_knih_footer.png