Úvod > Dění v obci > Aktuality > XII.setkání obcí mikroregionu Záhoří-Helfštýn

XII.setkání obcí mikroregionu Záhoří-Helfštýn

27.5.2017

V sobotu 27.května 2017 jsou do Hradčan zváni všichni odvážlivci, milovníci nejen dobrého jídla, ale také dobré zábavy, mající sportovního ducha a chuť poměřit své síly i kuchařský um s obyvateli okolních obcí našeho mikroregionu. Slavnostní zahájení bude v 9 hodin, poté bude následovat soutěž ve vaření na otevřeném ohni, kterou odborná komise vyhodnotí v čase od 11.30 do 12.30 hodin. Odpoledne pak proběhnou soutěže v netradičních disciplínách a to vše s podtitulem "Slunce, seno ...Hradčany", takže se můžete jen domýšlet, co vás asi u nás letos čeká!!! V 16 hodin budou vyhlášeny výsledky a předány ceny. Všechny obce mikroregionu včas obdrží k celému dni podrobné informace a časový harmonogram. Po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení, hudba a doprovodný program. Na akci jste všichni srdečně zváni, tak nezapomeňte přijet podpořit zástupce vaší obce.

sun.png