Úvod > Dění v obci > Aktuality > Výstava ovoce, zeleniny a květin

Výstava ovoce, zeleniny a květin

17.9.2016
Datum ukončení:
18.9.2016

Místní zahrádkářský spolek pořádá ve dnech 17. a 18.září v sále obecního úřadu tradiční podzimní výstavu ovoce, zeleniny a květin. Příjem vzorků proběhne v pátek 16.září od 17 do 19 hodin a rovněž v sobotu 17.září od 9 do 11 hodin. Výstava bude zahájena v sobotu ve 13 hodin a potrvá v tento den do 18 hodin a v neděli pak bude otevřena od 10 do 17 hodin. Večer pak po skončení výstavy bude do 18 hodin probíhat výdej vzorků. V průběhu výstavy se můžete těšit na soutěž o nejtěžší dýni, brambor a červenou řepu. Budete zde mít možnost nákupu medoviny, medu, svíček i kosmetiky. Rovněž zde bude stánek s výrobky z bylinek a přírodními mýdly. Proběhne i prodej chryzantén, vřesů, macešek a vinné révy. Po celou dobu bude zajištěno občerstvení, bohatá tombola a vstupné je dobrovolné. Vítáni jsou rovněž přespolní vystavovatelé. Na tuto akci vás srdečně zvou pořadatelé!