Úvod > Dění v obci > Aktuality > XI.setkání obcí mikroregionu Záhoří-Helfštýn

XI.setkání obcí mikroregionu Záhoří-Helfštýn

16.7.2016

Mikroregion Záhoří-Helfštýn ve spolupráci s obcí Hlinsko si vás dovolují pozvat na XI.setkání obcí našeho mikroregionu, kam vysílá i naše obec soutěžní tým. Nezapomeňte tedy tuto sobotu 16.července přijet do Hlinska podpořit naše závodníky. Soutěžní klání proběhne na tamním hasičském cvičišti a bude rozděleno do dvou částí. Tou první je dopolední vaření na otevřeném ohni, letos na téma "bramborová fantazie". Odpoledne pak proběhnou soutěže v netradičních disciplínách. Zahájení bude v 9.30 hodin slavnostním nástupem všech zúčastněných obcí. Kolem poledne zhodnotí porota obsah všech kotlíků a ve 13 hodin začnou netradiční soutěže. Vyhlášení konečných výsledků proběhne v 17 hodin. Je zajištěno občerstvení, hudba i bohatý doprovodný program.