Úvod > Dění v obci > Aktuality > Zájezd ke Dni dětí

Zájezd ke Dni dětí

28.6.2016

Pro všechny místní děti, ale i jejich rodiče či prarodiče pořádá obec Hradčany u příležitosti nedávného mezinárodního Dne dětí již tradiční poznávací zájezd. Během něj vás čeká hodinová prohlídka hradu Bouzov, kde kromě reprezentačních místností navštívíme navíc i obytné prostory a místnosti pro hosty. Poté se teple oblékneme, protože se na další hodinu ocitneme v podzemí, abychom se mohli pokochat krásami Javořičských jeskyní a projít téměř kilometr podzemních chodeb. Po obědě, který si buď povezete z domova nebo ochutnáte některou ze specialit ve vyhlášené restauraci U Coufalů na náměstí v Lošticích, zakončíme náš výlet za poznáním krás olomouckého kraje návštěvou muzea tvarůžků právě v městečku Loštice. Zájezd se uskuteční v úterý 28.června 2016. Odjezd bude z Hradčan v 7.30 hodin od autobusové zastávky, předpokládaný návrat bude kolem 17.30 hodin. Vstupy do hradu, jeskyní, muzea i bus hradí obec. Zájemci se mohou přihlásit v místní prodejně potravin. Poté obdrží všichni účastníci přesný časový harmonogram dne.